KATALOGY

Sibu má v nabídce pro Vaše projekty kompletní reálný katalog INSPIRATION SIBU STYLE.

Kde najdete kolekce seřazené dle designu. Například kolekce: Royal life, Organic mind, Happy sound a další. K tomuto katalogu je nezbytný tištěný katalog OVERVIEW SIBU DESIGN. V tomto přehledu jsou dekory seřazeny dle typu, např. LL Leguan, LL Quadro, Sl Impact a další… Zde také najdete objednávkové kódy, náhledy dekorů v celém formátu a ke každému typu je přiřazena fotografie realizace a technické údaje ke každému typu.

Ostatní katalogy a přehledy jsou přiřazeny k jednotlivým kolekcím. Například WOOD&LINE,   SIBU GLASS, MAGNETIC, ACRYLIC LINE a další.

Pokud budete chtít dodat nějaký katalog, brožuru nebo reálný vzorek, neváhejte nás kontaktovat.

Elektronické katalogy ke stažení zde:

Přehled dekorů

  1. 1)Přehled dekorů

 

 

 

 

 

2) Protipožární odolnost

 

 

 

 

 

 

 

 

Wood i Line

 

 

 

3) WOOD l LINE katalog

 

 

 

 

The Book katalog realizací

5) Book- katalog realizací

 

 

 

 

 

 

 

 

Impresions realizace

 

6) Impresions realizace

 

 

 

 

 

Sibu Glass + návod

 

 

7) Sibu glass katalog + návod

 

 

 

 

 

Sibu Glass - přehled dekorů

Sibu Glass

 

8)Sibu glass přehled dekorů

 

 

 

 

 

Magnetic

9) Magnetic

 

 

 

 

 

 10) Acrylic Line

 

 

 

 

Kolekce Translucent – Line

 

11) Kolekce Translucent – Line

 

 

 

 

 

Deco- line kolekce

 

12) Deco- Line katalog

 

 

 

 

 

Antigrav

13) Antigrav Flyer GB

 

 

 

 

 

 

Fabric line

 

 

 

 

14) Fabric Line

 

 

 

NÁVODY

Návod na aplikaci Sibu

Návod na zpracování Sibu

lepeni

Lepení

Pro lepení SIBU si můžete zvolit tyto možnosti:

1) Samolepicí folie – povrch na který budete lepit je třeba vyčistit a odmastit. Lepit postupně a nestrhávat si ochranou folii ze samolepky moc dopředu.

2) Lepení s pomocí SIBUKLE D 22 HV – nejdříve očistíme SIBU i potřebný nosič (zeď), lepidlo nalijeme na desku a rozneseme špachtlí. 20 minut se nechá vysychat. Následně přiložíme Sibu folii a přitlačíme jí k nosiči (například přítlačným válečkem). Na konci lepení nezapomeňte odstranit ochranou folii.

3) Lepení pomocí lepidla SPREY-KON S202 – nejdříve očistíme SIBU i potřebný nosič. Lepidlo se dodává ve tlakové nádobě. Nastříkáme na obě lepené plochy a necháme zaschnout (cca 3 minuty). Lepidlo zůstane pořád trochu „živé“. Přiložíme Sibu folii k nosiči a přitlačíme jí k nosiči (například přítlačným válečkem). Pozor jde o kontaktní lepidlo a proto jakmile Sibu přiložíme nejde již odtrhnout. Nejlepší spoj vznikne při dostatečném množství lepidla a dostatečném přítlaku. Při použití tlaku v lise používejte gumovou lisovací podložku SIBU. Nedochází ke zborcení reliéfu. Na konci lepení nezapomeňte odstranit ochranou folii.

4) Lepení s pomocí lepidel PVA (takzvané bílé lepidlo). – nejdříve očistíme SIBU i potřebný nosič. Nanášíme ideálně navalováním (nanášecí váleček) lepidlo na obě lepené plochy. Oba dílce přiložíme k sobě a vložíme do lisu. Při použití tlaku v lise používejte gumovou lisovací podložku SIBU. Nedochází ke zborcení reliéfu a k dalšímu nežádoucímu poškození SIBU desky. Lisujeme po dobu 10 minut, při teplotě do 45°C a tlaku 100 barů. Po vyjmutí z lisu zatížíme například laminodeskou a necháme odležet do druhého dne (cca 16 hodin).

Video Lepení Sibu

rezani-1

Řezání

Pro řezání můžeme použít řezací nůž lepší kvality. Vždy použít jen ostré nože. Nepoužívejte kobercové řezáky. Nemají ideální nůž. Dále lze formátovat i na formátovací pile. Sibu folie řežeme na dekorové straně a pokud je na folii nanesena samolepka, pak je nutno druhým řezem z druhé strany samolepku doříznout.

Video řezání Sibu

 

 lepeni-profilu

Lepení profilů

Veškeré profily jsou s nanesenou samolepicí folií. Dodávají se v délce 2705mm.
Pro lepení lišt je potřeba pečlivě vyčistit a odmastit povrch nosiče, na který se bude lišta lepit.

Video instalace profilů

 

čisteni

 

Čištění

Nikdy nečistíme agresivními čističi a čističi s abrazivními (hrubými) přísadami. Čistíme jen čistící pěnou (například na okna). Tuto pěnu naneseme na hadřík a potom s ní vyčistíme SIBU fólii.

Pro čištění je možné objednat originální čistící sadu od SIBU. Obsahuje čistící houbu, jemný hadřík a čistící vodu.

Video čištění Sibu